Práce v Anglii | informace o práci v Anglii, život ve Velké Británii
| o životě a práci v Anglii
 

Práce v Anglii

Proč práce v Anglii?

Anglický pracovní trh, se pro nás otevřel za začátku roku 2005, kdy Česká Republika, společně s Polskem a Slovenskem, vstoupila do Evropské Unie. Práce v Anglii ihned po otevření pracovního trhu, přilákala do země přes 500.000 pracovníků z nových členských zemí. Vyspělá anglická ekonomika v té době nabízela v porovnání s Českou republikou neuvěřitelnou šanci na rychlý výdělek.

Práce v Anglii je mladými Čechy vyhledávaná, zejména pro svou flexibilitu a platové podmínky. I v případě, že pracujete za minimální mzdu, která v současnosti činí 5,75 anglických liber si můžete dovolit vlastní bydlení, automobil a ještě vám spousta peněz zbyde. Zejména absolventi, mají v Anglii dveře otevřené, velkou šanci najít práci v Anglii mají i nekvalifikovaní dělníci.

Práce v Anglii | Great Britain job | práce v zahraničí | agentura práce | employment | fulltime job | zaměstnání v Anglii | Práce ve Velké Británii

Proč práce v Anglii

Největší motivací pro práci v Anglii, bude jistě výdělek. Nebudeme si nic nalhávat, většina českých pracovníků, jela do shánět práci v Anglii z důvodu neporovnatelně vyšších výdělků. Výdělky v Anglii však od roku 2005 nezadržitelně klesají, Anglie však zůstává na předních místech zájmu českých pracovníků. Pokud pracujete v Anglii za minimální mzdu, stále si můžete ušetřit minimálně 3 tisíce korun za týden. Málokomu se to dnes v České Republice podaří.

Další výhodou práce v Anglii je jazyk, tedy angličtina. Angličtina je velice jednoduchý jazyk, pokud tedy máte základ ze školy, většinou nemáte žádný problém se v Anglii uchytit. V prvních několika měsících sice budete chvíli bojovat, jakmile si ale osvojíte anglický akcent, vaše angličtina se bude jen zlepšovat. Pokud hledáte méně kvalifikované práce v Anglii, základní úroveň angličtiny vám postačí.

Dalším důvodem pro hledání práce v Anglii, je jednoduchost její legalizace. Pro práci v Anglii potřebujete pouze National Insurance number, o kterém bude ještě řeč. Jednoduchost získání těchto dokumentů, činí ze získání práce v Anglii jednoduchou záležitost.

Kdo nepracoval v zahraničí, málokdy ocení tuto maličkost. Anglie je vzdálená jen dvě hodiny cesty letadlem, v případě potřeby nebo nouze jste téměř okamžitě doma, čemuž nahrávají i ceny letenek.

Práce v Anglii | kam dál

Brigáda v Anglii

66847
66847

Krátkodobému pracovnímu pobytu v Anglii, můžeme klidně říkat brigáda. Anglie nabízí velké množství příležitostí pro všechny, kteří se chystají za prací do zahraničí. Brigády v Anglii mají jednu nespornou výhodu. Jedná se totiž o krátkodobou práci, takže ...

štítky : Brigáda v Anglii, Velká Británie, výdělek ve Velké Británii, práce v Anglii

Definitivně jste se rozhodli, že práce v Anglii bude přesně pro vás? Teď vás tedy bude zajímat, co všechno byste měli vědět před odletem do Anglie. Předně si musíte uvědomit, že pracovat v Anglii, bude jiné než pracovat v České Republice. Angličané mají trochu jiná ...

štítky : Práce v Anglii, zaměstnání, práce v zahraničí, legálně pracovat, postup, nabídky práce v Anglii

Definitivně jste se rozhodli, že práce v Anglii bude přesně pro vás? Teď vás tedy bude zajímat, co všechno byste měli vědět před odletem do Anglie. Záleží především na tom, jestli se chystáte pracovat v Anglii nastálo, tedy na delší dobu, nebo jen na prázdninovou ...

štítky : Práce v Anglii, legálně pracovat, před odjezdem, práce v zahraničí, doklady a dokumenty