Práce v Anglii | informace o práci v Anglii, život ve Velké Británii
| o životě a práci v Anglii
 

Život v Anglii

Rozhodli jste se odejít za prací do Anglie, protože všichni říkají jaké výdělky vás tam čekají? Jaké to ale je žít v Anglii?

Pokud začneme srovnávat Anglii s Čechami, podle mého názoru se v Anglii žije nesrovnatelně lépe. Zejména mladým lidem, kteří ukončí školu, a kteří nemají rodinné předpoklady, se mnohem lépe začíná. Vše je dáno vyšším standartem, který je ve Velké Británii nastaven. Můžeme tedy s klidným svědomím říct, že se v Anglii žije dobře. Zatím.

Jako všechno, dokonce i kdysi dokonalý anglický sociální systém, se nyní začíná bortit. Zneužívají ho totiž statisíce parazitů, kteří do něj nijak nepřispívají, ale pouze čerpají. To se krom jiného odráží i na ceně britské libry, která nezadržitelně padá dolů.

Práce v Anglii | Great Britain job | práce v zahraničí | agentura práce | employment | fulltime job | zaměstnání v Anglii | Práce ve Velké Británii

Život v Anglii

I přes to všechno je Anglie oblíbenou zemí. Výplata zdaleka pokrývá všechny náklady, které potřebujete k pohodlnému životu. Možná to je jeden z důvodů, proč anglická populace konstantně hloupne. Nic jim totiž nechybí a proto se nepotřebují snažit.

Anglická mentalita

Jak jsem se sám přesvědčil, toto stanovisko zastává valná většina anglické mládeže. V rozhovoru mi jeden mladý angličan povídá, "Proč bych měl chodit studovat?". Já na to odpověděl,"Protože když půjdeš studovat, budeš mít potom lepší práci a víc peněz." No a on mi na to řekl "Když půjdu studovat, strávím tam pět let. Za těch pět let, i za tu mzdu co dostávám, budu mít auto a skvěle vybavený byt. A student? Ten nebude mít nic!". Tím mě dokonale uzemnil, že jsem přestal mít náladu o něčem takovém se dále bavit. Zde je alespoň vidět, jaké mají angličané hodnoty.

Když se však oprostíte od těchto přízemností, i v Anglii se dají najít extrémy, podobně jako u nás. Stejně tak se dají najít skvělí lidé, kteří rádi cestují, poznávají svět a nové věci a nejsou plní předsudků.

To je bohužel další věc, které budete muset čelit, než si vybudujete v anglické společnosti nějakou pozici. Do té doby budete prostě imigrant, který se přijel do Anglie napakovat. Proto vás nebudou mít rádi, alespoň ze začátku. Po čase však i oni přijdou na to, že i lidé z jiné země než je Anglie, mohou něco umět, mohou být kvalitní.

Jak brzy zjistíte, angličané jsou dost sobečtí. Co není anglické, to jim většinou smrdí. Bohužel by si pomalu měli začít zvykat na jiné národy, protože z důvodů, které jsem nastínil, anglická společnost musí nyní inteligenci kupovat ze zahraničí, z vlastních zdroujů není schopna poptávku pokrýt.

To jsou všechno věci, přes které se budete muset při svém pobytu v Anglii přenést. Chvíli to potrvá, nebude to jednoduché, ale zvyknete si. Musíte, pokud to chcete v Anglii přežít ve zdraví.

Další z věcí, která vám asi z vaší melancholické nálady moc nepomůže, je počasí. Už jste asi slyšeli o anglickém deštivém počasí, takže jen zkrátka. V Anglii hodně prší. Ve chvílích, které trávíte v práci, vám to nijak omezující nepřijde, horší je, jakmile máte volno. V dešti se nedá nic moc podnikat, takže budete sedět buď doma, nebo v hospodě.

Práce v Anglii | kam dál

Brigáda v Anglii

66847
66847

Krátkodobému pracovnímu pobytu v Anglii, můžeme klidně říkat brigáda. Anglie nabízí velké množství příležitostí pro všechny, kteří se chystají za prací do zahraničí. Brigády v Anglii mají jednu nespornou výhodu. Jedná se totiž o krátkodobou práci, takže ...

štítky : Brigáda v Anglii, Velká Británie, výdělek ve Velké Británii, práce v Anglii

Definitivně jste se rozhodli, že práce v Anglii bude přesně pro vás? Teď vás tedy bude zajímat, co všechno byste měli vědět před odletem do Anglie. Předně si musíte uvědomit, že pracovat v Anglii, bude jiné než pracovat v České Republice. Angličané mají trochu jiná ...

štítky : Práce v Anglii, zaměstnání, práce v zahraničí, legálně pracovat, postup, nabídky práce v Anglii

Definitivně jste se rozhodli, že práce v Anglii bude přesně pro vás? Teď vás tedy bude zajímat, co všechno byste měli vědět před odletem do Anglie. Záleží především na tom, jestli se chystáte pracovat v Anglii nastálo, tedy na delší dobu, nebo jen na prázdninovou ...

štítky : Práce v Anglii, legálně pracovat, před odjezdem, práce v zahraničí, doklady a dokumenty